Giełda

Szanowni użytkownicy, szanowni inwestorzy w serwisie crowdangels.pl. Z przyjemnością przedstawiamy Wam jedną z naszych usług dodatkowych. Giełda udziałów w spółkach aby umożliwić Wam obrót udziałami w spółkach z o. o.

Mamy nadzieję, że giełda udziałów będzie Wam pomocna i że na niej właśnie dokonacie transakcji biznesowych z innymi użytkownikami serwisu, które dla was i Waszych kontrahentów okażą się interesami życia.Finansowanie społecznościowe i szeroko pojęty crowdfunding nadal jest naszą główną domeną lecz aby ułatwić wam pozyskanie inwestorów w krótkim czasie otworzyliśmy i stworzyliśmy giełdę udziałów w spółkach - dodatkowo, by zachęcić osoby ze świata biznesu do korzystania z giełdy, a nie zainteresowane finansowaniem społecznościowym, stworzyliśmy tą giełdę pod inną domeną. Serwis jest dostępny również z głównej strony naszego portalu crowdfundingowego - crowdangels.pl.

Dzięki intuicyjnej obsłudze i bardzo prostym systemom płatności możecie wystawić swoje oferty sprzedaży udziałów już w minutę. Jeżeli wystawisz ofertę z opcją 'do negocjacji' potencjalni kupcy będą mogli składać oferty kupna po interesujących ich cenach a Ty jako sprzedający będziesz decydował komu odstąpisz udziały, kierując się nie tylko korzyściami finansowymi.

Zapraszamy do korzystania z naszego innowacyjnego serwisu - giełda udziałów w spółkach.

Kupuj i sprzedawaj udziały w spółkach z o. o. na 
gu.biz.pl