InwestujSerwis crowdangels.pl jest platformą udziałowego finansowania społecznościowego (ang. equity crowdfunding). Możesz tutaj nabywać udziały i akcje w spółkach we wczesnej fazie wzrostu lub zalążkowej, które przez ten serwis chcą zgromadzić kapitał na rozwój lub start działalności.
W większości przypadków Twoje inwestycje będą inwestycjami w pomysł i zespół ludzi go realizujących i obarczone będą wysokim ryzykiem, z drugiej jednak strony mogą Ci przynieść niebagatelny zysk jeżeli projekty w które inwestujesz zakończą się sukcesem.
Inwestycje w projekty prezentowane w tym serwisie crowdfundingowym działają na zasadzie finansowania społecznościowego - czyli wszyscy chętni użytkownicy tego serwisu 'składają' się na biznes innego użytkownika, który w zamian oferuje udziały w swojej spółce.
Minimalna możliwa kwota inwestycji to 50 zł. Dla niektórych projektów poziom minimalnej kwoty może być większy niż 50 zł.przejdź do bieżących projektów


Korzyści dla inwestora:

1. Kupujesz aktywa.

2. Wspierasz przedsięwzięcia które lubisz.

3. Wspierasz polski biznes.

4. Kreujesz nowe miejsca pracy.

5. Dostajesz możliwość zakupu udziałów w wielu innowacyjnych spółkach w jednym miejscu.

6. Możliwość dywersyfikacji inwestycji.

7. Możliwość uzyskania dochodów pasywnych.

8. Rozbudowane darmowe konto użytkownika dające ci możliwość łatwego zarządzania twoimi inwestycjami.

9. Dostęp do giełdy udziałów w spółkach z o. o. gdzie możesz zbywać swoje udziały lub nabywać udziały od innych inwestorów.
Przeglądaj wszystkie bieżące projekty.


przejdź do bieżących projektów