crowdangels.pl

Oferowane udziały: 2.5%
Lokalizacja projektu: Olsztyn
Projektodawca: Przemysław Róziecki
Spółka: crowdfunding sp. z o. o.

PODSUMOWANIE INWESTYCJI

Zebrano

111500 zł

OD 29 INWESTORÓW

ZAOFEROWANO

2.5%

OVERFUNDING 108.78%

ZAKOŃCZONY   26.04.2015

crowdangels.pl

Zostań udziałowcem a zarazem inwestorem w tym innowacyjnym serwisie. Taka okazja może się prędko nie powtórzyć. Tylko teraz oferujemy do nabycia od 2,5 do 5,0% udziałów w crowdfunding sp. z o. o., która jest operatorem tego serwisu - crowdangels.pl.
Crowdfunding udziałowy to nowy i nowatorski trend w świecie finansowym, do końca jeszcze w Polsce nie poznany ale ostatnie wydarzenia jasno wskazują, że ta forma finansowania biznesów zyskuje na popularności i stanie się w niedalekiej przyszłości motorem napędowym polskich spółek we wczesnej fazie wzrostu.
Crowdangels.pl jako pionier i pierwszy serwis w Polsce dedykowany tej formie inwestowania w spółki z o. o. jak i pozyskiwania dla nich kapitału, który jako pierwszy pozyskał finansowanie dla spółki z o. o. tym razem oferuje swoje udziały na sprzedaż. Celem tej akcji jest dalsza popularyzacja serwisu oraz pozyskanie inwestorów zainteresowanych współpracą nad rozwojem serwisu crowdangels.pl.
Pomóż nam wejść na kolejny poziom. Za wsparcie finansowe oferujemy udziały w spółce i tym samym w serwisie crowdangels.pl.ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ