Organiczna Aspiryna

Oferowane udziały: 2.50%
Lokalizacja projektu: Warszawa
Projektodawca: Jacek Gorczykowski
Spółka: Willo Sp.z o.o.

PODSUMOWANIE INWESTYCJI

Zebrano

1572000 zł

OD 29 INWESTORÓW

ZAOFEROWANO

2.50%

OVERFUNDING 314.40%

ZAKOŃCZONY   03.02.2017

Organiczna Aspiryna

- tak nazywa wyciągi wierzbowe Prof. V.E. Tyler

Przez tysiące lat, wyciągi wierzbowe stosowane były w tradycyjnej medycynie jako leki na wszelkiego rodzaju :  bóle, stany zapalne, gorączki i przeziębienia.

Zalecał je już Hipokrates znany ze swojego : “Primum non nocere”.

Wszystko zmieniło się dopiero w 1935r. kiedy kwas salicylowy (wierzbowy) został zsyntetyzowany. Od tej daty powszechnie na całym świecie stosuje się kwas acetylosalicylowy pod różnymi nazwami handlowymi np.: Aspirin, Polopiryna, Etopiryna etc.

Mimo powszechności stosowania kwasu acetylosalicylowego, badania niezależnych ośrodków naukowych takich jak np. Akademia Medyczna w Szczecinie, Wydział Farmakologii, dowodzą:

10-krotnie skuteczniejszego działania przeciwbólowego,

5-krotnie skuteczniejszego działania przeciwzapalnego i przeciwgorączkowego, standaryzowanych na salicynę wyciągów wierzbowych w stosunku do syntetycznego kwasu acetylosalicylowego.

Willo to preparaty oparte o najwyższej jakości wyciągi wierzbowe standaryzowane na min. 15% salicyny. Stanowią one zamienniki dla takich powszechnych substancji jak w/w kwas acetylosalicylowy, paracetamol i ibuprofen. Nasze preparaty mają jednak niezwykłą przewagę nad tymi substancjami, oprócz tego, że są niezwykle skuteczne to jeszcze w trakcie rozlicznych badań nad wyciągami wierzbowymi, nie stwierdzono negatywnych skutków ubocznych ich stosowania.


ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ